אנו ב"טוטאל הדברה" מאמינים כי הדברה מקצועית ובטוחה איננה מסתכמת בלתפוס מרססת ביד ולפזר רעל. ואילו הדברה מוצלחת איננה רק הדברה "שתחסל" את מפגע המזיקים אלא כזאת שתעשה זאת בזמן שתשמור עליכם בריאים  ובטוחים.

לשם כך ועל רקע אסונות הדברה ההולכים ומתרבים בישראל משנה לשנה החלטנו להוביל לשינוי תפיסתי אמתי שמתחיל בחוויית שירות ברמה האישית והגבוהה ביותר לכל לקוח ובמקצוענות בסטנדרטים המובילים בענף ההדברה.

אנו מעניקים שירותי חיטוי, הדברה ובקרת מזיקים מתקדמים בהתאמה אישית לכל לקוח.

כן! לכל לקוח קטן כגדול זוכה להתאמת טיפול וחומרים מלאה במיוחד בשבילו.

בדיוק כפי שלשני אנשים בעלי אותה בעיה רפואית לעיתים יינתן טיפול רפואי שונה לחלוטין על רקע פרמטרים, כך בדיוק גם טיפולי ההדברה המקצועיים והבטוחים שלנו ב"טוטאל הדברה" יהיו בהתאמה מלאה לצורכיכם השונים. בין אם מדובר בבעלי חיים שברשותכם, נשים בהריון, לבין אם המסעדה, גן האירועים או המפעל אותו אתם מנהלים. אנו נדאג שהשקט הנפשי שלכם ממזיקים גם יהיה כזה שתוכלו לסמוך עליו.

אנו ב"טוטאל הדברה" נשענים על ידע נרחב ומקצועי, היכרות נרחבת של המזיקים וקבלת החלטות מקצועיות מתוך סריקה ובקרה של כל הפרמטרים בשטח ופחות על הרעל או חומר ההדברה עצמו.

בכדי להיות מסוגל לפזר רעל באמצעות מרסס לא צריך ללמוד הדברה פעולה טכנית שכזאת כל אחד יכול בקלות לבצע. אולם לפתור לך את בעיות המזיקים מן השורש תוך מינימום הישענות על רעל ומקסימום בטיחות לך ולסביבה זוהי כבר האומנות שלנו.[/vc_column_text]

המוטו שלנו

יחד נעשה שינוי סביבתי אמיתי בישראל!

— תומר לו
[/vc_column][/vc_row]
 •  אנו מעניקים לך שירות ומענה נאמנים 24/7 בכדי שתדע/י שאנו תמיד פה בשבילך!
 • אני מחזיקים בכל הביטוחים המקצועיים בכדי שתהיה הכי שקט!
 • אנו מוסמכים ברישיון הדברה הבכיר ביותר מטעם המשרד להגנת הסביבה ומורשים עפ"י חוק לבצע כל סוג של הדברה בכדי שתיהי/ה רגוע יותר
 • ברשותנו ארסנל נרחב של חומרים חדשניים והאיכותיים ביותר בכדי שתהיו הכי בטוחים
 • ואנו נמשיך להיות טוטאליים כלפיכם וכלפי הסביבה בכדי שאתם תמשיכו לקבל את הכי טוב!
שירות מצויין

יחד נעניק לכם שקט ממזיקים תוך ביטחון לבריאותכם

נחזק את המוניטין שלך בקרב לקוחותיך

נוביל אותך לקדמה בתחום התברואה

נתמקד בפתרון המתאים והבטוח ביותר בשבילך

  הדברה בדרום

  טוטאל הדברות | שירותי הדברה

  לקבלת הצעת מחיר